Květen 2011

Omluva :(

21. května 2011 v 17:49 Deníček
Ahoj.

Za mě i za Báru se vám omlouvám za naší nečinnost, ale máme k tomu důvody. Já jsem v poslední době měla soustředění (3 dny), soutěž (2 dny) a celkově jsem toho měla hodně, víte jak, uzavírají se známky. A Bára neměla nějakou velkou možnost k přístupu k počítači. Nevím kdy ona, ale já se pokusím přidávat momentálně co nejvíc článků, ale opravdu netuším jak to stihnu, kvůli škole, a navíc o prázdninách jedu do Paříže na mistrovství světa takže musím fakt trénovat. Ještě jednou se moc omlouvám všem Affíkům, nemaže si nás prosím.

Díky ;) Vaše Klára (a Bára)

Martin Harich kašle na školu?!

11. května 2011 v 19:09 Články

Jako zpěvákovi se mu daří. Horší je to však s jeho prospěchem ve škole.

Martin prý přiznal, že škola ho nebaví a radší než knížku vezme do ruky kytaru. Podle toho vypadají jeho známky. Je rád že prochází ze čtyřkami.
Doma místo úkolů píšu texty. Prohlásil Martin.

Každému to prostě nejde no :P

2. semifinále

11. května 2011 v 17:00 Písničky
Druhé semifinále sice bylo už hodně dávno, ale jelikož ho nemám ještě doplněné, přináším písničku, kterou Martin zazpíval. V 2 semifinále zazpíval písničku od Desmod - Som na tebe závislý.
Podle mě se mu tato písnička povedla nejvíc ze všech, a to možná i proto, že jí zpíval už se svojí kapelou.
No prostě je úžasná a každý den si jí pouštím. Tady je:

Martin píše na FB 0.3

10. května 2011 v 17:49

Status č.1 / Včera kolem 2:00
Absolutne neviem ako sa vám mám poďakovať... Ako stále vravím :) Mám tých najlepších 32 000 priateľov na svete :-* :-* ďakujem vám neskutočne moc:) Dobru noc :) :-*
________________________________________________________________________
Status č.2 / Dnes kolem 15:00

Ah jaj, ten hokej :P No nič, kedze nám už vypadli slováci, tak držím silno silno palce aspon naším bratom čechom :) :P Držím palce :)

JE TO TAM!

9. května 2011 v 22:03 Články
Je to tam! Marťas nám postoupil! Bylo to nečekané, ale naše hlasy pomohly. Děkuju za něho všem, kteří posílali hlasy. I když je mi líto Bětky, místo které měl podle mě vypadnou Šeps, ale co naděláme, už je to tak. Hlavně že nám Marťas postoupil. CO NA TO ŘÍKÁTE? PIŠTE NÁZORY ;)

Kdo podle vás dnes vypadne?

9. května 2011 v 18:40 Články
Rozhodla jsem se udělat takovou mini anketku, ať vím koho lidi typují na vypadnutí. Prosím, hlasujte pravdivě.

Jinak do komentářů můžete psát pocity z dnešního vypadávání, kdo podle vás určitě postoupí, o koho se bojíte, atd... Je to jen na vás ;)

Včerejší Finále...

9. května 2011 v 17:59 Články
Takže. Včera se nám v televizích odehrálo 5. finálové kolo. Měla jsem celkem strach, ale sólová písnička u Martina dopadla dobře. Duet byl o něco horší, ale podle mě tak strašné to nebylo. Martin zpíval písničku od Beatles Hard day's night, a na to že tu písničku neznal, za týden se s ní popral skvěle. Duet.... Podle mě nebyl super tím, že se k sobě hlasově nehodili a celé to působilo celkem komicky... 3 odlišné hlasy, ale co. Dneska večer vypadávání. Marťovi jsem poslala zatím 3 hlasy a od kámošék jsem vyžebrala další 3, ale určitě pošlu ještě víc.

Moje tipy na vypadnutí jsou Kurc a Šeps... Ale uvidíme. Jaké tipy jsou vaše?

A teď už písnička od Beatles - Hard day´s night zazpívaná Martinem Harichem:


Za chvilku ;)

8. května 2011 v 19:56 Články
Za chvilku nám začíná Superstar, jsem zvědavá jak dopadnou výkony. Ale Marťas to určitě zazpívá dobře jako všechny písničky. Jinak podle informací bude jednu písničku zpívat až jako poslední, takže bude sladká tečka na konec. Tak uvidíme. Dneska už končím. Pa. Vaše Klára! :D

Dnešní večer..

8. května 2011 v 17:59 Články
Martin Harich
Tak myslím že už to všichni víte ale dáme si ještě takové malé shrnutí okolo dnešního večera..
Martina dves uslyšíte dvakrát,ale pokaždé s jinou písničkou.Bude spívat duet d Martinem kurcem a Petrem Ševčíkem písničku Sting & Adams & Steward: All for one a sám bude zpívat písničku Beatles - Hard day´s night.A smsky mu můžete posílat na číslo 9060613 s názvem STAR 6.Všichni víte co se stalo minulý týden,takže máte ještě čas na to,zaběhnout do trafiky a dobýt kredit..Ať má Maťko od každého aspoň 5 hlasů !. ;)) ..

Maťko-tak trochu zamlada..

8. května 2011 v 16:49 Fotky
Tak si to představte,Brouzdám si jen tak po netu (no spíš hledám něco o Maťkovi)
a najdu tohle..Je to jeho něaká starší fotka jak byl ještě mladší..Ale opět mu to
tam sluší..prostě je čím dál víc dokonalejší a dokonalejší..
Bohužel vůbec nevím kolik mu tam je let..Ale asi tak 9-10?..
A jak se líbí mám tato fotka?..
Pište komentíky .. ;))